Najlepszy Turniej DSJ3 w Polsce !!!

                                        Randki
Nowości!
Kolejne zwycięstwo Kempy007. Tym razem w Holandi.!!
Menu główne
:: Strona główna
:: Kontakt
:  Regulamin
:: Zaloga
:: Sonda

Turniej
:: Terminarz
:: Klasyfikacje
:: Lista Zawodnikow
:: Chat
:: Wyślij Powtórkę
:: Rekordy IPŚWyniki
:: Polska HS269
:: Norwegia HS139
:: Korea HS174
:: Holandia HS100
------------------------------------

:: Niemcy HS261
:: Belgia HS126
:: USA HS171
:: Wielka Brytania HS85
 
Newsy
     

             Kolejne Zwycięstwo Kempy007 !!

 

  Dzisiejsze zawody odbyły się w Holandii HS100. Po raz pierwszy przyszło nam rywalizować na tak małym obiekcie. Emocji jak zawsze nie brakowało , skoczkowie pokazali że są dobrze przygotowani na T4S , którego początek został zaplanowany 7 i 8 Marca 2008 roku. Przejdźmy jednak do zawodów. Tak samo jak wczoraj zwycięzcą został Kempa007 oddając dwa bardzo dalekie skoki udowodnił że będzie głównym faworytem do zwycięstwa w najbliższych zawodach. Dawids21 debiutant IPŚ uplasował się na drugim miejscu , tracąc do pierwszego 1,5 pkt. Trzecie miejsce podobnie jak we wczorajszym konkursie zdobył Rafałwesołek , który stracił do pierwszego i drugiego odpowiedno 2 pkt i 3,5 pkt . Wszystkim Graczom Serdecznie Gratluje.

 

W dzisiejszym konkursie brało udział 14 zawodników. Przyznam , że liczyłem  na większą  frekwencje. Dlatego od dziś wchodzi w życie pewna zasada. Jeśli któryś z zawodników zapisanych na Liście Startowej nie wystąpi w 4 konkursach pod rząd zostaje automatycznie Zdyskwalifikowany z Turnieju. A więc  radzę wziąć udział w Turnieju 4 Skoczni , jeśli macie ochotę dalej skakać w naszym turnieju.

 

 

                                         Napisał Super Adiminstrator : Rafał Wesołek

 

 

 

 

 

 

               Piękny Konkurs w Korei !!    

 

   Dziś odbył się już trzeci konkurs IPŚ. Tym razem naszym zawodnikom przyszło rywalizować na arcytrudnej skoczni Korei HS174. Warunki na skoczni były bardzo dobre. Świadczą o tym życiowe rekordy ustanawiane przez naszych skoczków. Przejdźmy do wyników. Zwycięzcą został Kempa007 , który oddał dwa bardzo dalekie skoki. Debiutant nie tylko wygrał , ale także ustanowił nowy rekord 175,51. Na drugim miejscu uplasował się dziś Steff , który stracił do zwycięscy 2,7pkt . Można powiedzieć że przegrał tylko i wyłącznie notami , ponieważ odległości były bardzo zbliżone. Najniższy stopień podium zajął dziś RafałWesołek , tracąc do pierwszego Kempy007 3,9pkt i do drugiego Steffa 1,2pkt. Tuż za podium kolejny debiutant ZiBi ,któremu zabrakło 9,5pkt do trzeciego miejsca. W pierwszej 6 zmieścił się dziś Pier_AW zajmując 5 lokatę stracił pozycję Vice Lidera na rzecz Steffa. Za niespodziankę można uznać 6 miejsce Szopena , który dotychczas w każdym konkursie był na podium. Patryk Racibórz zajął 7 miejsce dzięki temu utrzymał  5 pozycję w Klasyfikacji Generalnej. Równo skaczący Arasdol uplosował się na 8 lokacie.  Miejmy nadzieje że jego forma będzie rosła aż do  T4S. "Pierwszą 10 " zamknęli dwaj debiutanci . Bako_92 9 miejsce a  Bartiss 10. Dalsze miejsca czyli 11,12 i 13 zajmowali kolejno Dudlon , Dziki i Nilson.

 

Startowało 13 zawodników . Cały czas mam nadzieje że ta liczba startujących będzie coraz wyższa. Zapraszam jutro na 18:00 konkurs w Holandii Hs100.

 

 

 

 

                                                           Napisał : Super Administrator RafałWesołek

 

 

                       Konkurs w Korei przełożony.         

  

       Witam wszystkich. Dziś jestem zmuszony przełożyć piątkowy konkurs w Korei HS174 na godz 19:00 . Decyzja ta została podjęta z przyczyn na które niestety nie mam wpływu. Jedną z nich jest zapowiadany na godz. 18:00 bardzo silny wiatr , dlatego nie chcę ryzykować zbyt dalekimi skokami. A więc zapraszam wszystkich na godz 19:00 ( 18:50 na Chacie) Dziękuje za uwagę i Do usłyszenia.

 

 

                                                   

                                                        Napisał : Super Administrator RafalWesolek.

 

 

 

 

                         Zwycięstwo Debiutanta !!

 

Dzisiejszy konkurs odbył się na skoczni w Norwegii HS138. Większość zawodników nie przepada za tym obiektem , mimo to mieliśmy okazje oglądać wspaniałą rywalizacje.

Zwycięstwo przypadło dziś Steffowi ,który debiutował w naszym turnieju. Oddał dwa bardzo dalekie skoki , w tym rekordowy 137 m . Na drugim stopniu podium pojawił się wczorajszy zwycięzca i lider IPŚ RafałWesołek. Przewaga jaką uzyskał Steff to 14,3 pkt , dokładnie tyle samo jak w wczorajszym konkursie. Już drugi raz trzecie miejsce w tym sezonie zaliczył Szopen , wspólnie z Banneratem uzyskali łączną notę 292,1 co dało im 3 lokatę. Warto podkreślić , iż Bannerat to także debiutant turnamentsdsj3. Tuż za podium w dzisiejszych zawodach , tracąc do 3miejsca 2,8 pkt był Pier_AW , tym samym utrzymuje pozycję Wice-Lidera IPŚ . Kolejno na 5 lokacie uplasował się Patryk Racibórz już z sporą stratą do najlepszych . Pierwszą szóstkę zamyka Arasdol. Dalsze lokaty czyli 7,8,9 i 10miejsce zdobywali kolejno Mazinho , który przegrał 6 miejsce o 1,4pkt , Dudlon , Nilson i Dziki , kolejny debiutant. 

 

Frekwencja była wyższa niż wczoraj,  ponieważ  wystartowało 11 graczy. Mam nadzieje , że za tydzień będzie nas jeszcze więcej. A już teraz zapraszam na konkurs w Korei , który odbędzie się 29.02.2008 roku .

 

 

                                                     Napisał Super Administrator : RafalWesolek.

 

 

 

 

 

 

                   Inauguracyjne Zawody w Polsce !!

 

 

Dziś 22.02.2008 roku  odbył się Inauguracyjny konkurs w Polsce HS269.

Zwycięstwo w pierwszych zmaganiach naszego turnieju odniósł Rafałwesołek, który oddając dwa bardzo dalekie skoki zdeklasował całe podium . Nad drugim Pier_AW miał przewagę 14,3 pkt, choć po pierwszej serii mogło się wydawać iż stoczą wyrównaną walkę, ponieważ , obaj skoczyli w okolicy 280 m. Jednak drugi skok zwycięscy zaskoczył wszystkich (nawet samego skoczka) , skacząc na odległość 284 m Rafał ustanowił nowy rekord i mógł już spokojnie spoglądać na dalszy przebieg rywalizacji. Na najniższym stopniu podium znalazł się Szopen , który do zwycięscy stracił 31 pkt. Tuż za podium w dzisiejszym konkursie ,tracąc do trzeciego 5,4 pkt  pojawił się Patryk Racibórz , który na pewno będzie się liczył w dalszej części rywalizacji. Kolejno na 5 lokacie już z sporą stratą do najlepszych uplasował się Arasdol. Myślę że w następnych konkursach będzie starał się gonić skoczków zajmujących wyższe lokaty. Nieźle zaprezentowali się Dudlon i Nilson , którzy zajęli kolejno 6 i 7 miejsce. Widać , że ich forma stale rośnie.

 

 

Jak widać warunki dziś dopisały  dzięki czemu mogliśmy oglądać bardzo dalekie skoki.

Pomimo świetnej pogody, na skoczni pojawiło się tylko 7 zawodników. Mam nadzieje że z konkursu na konkurs będzie nas coraz więcej. Już teraz Serdecznie Zapraszam na  jutrzejszy konkurs w Norwegii HS138  godz. 18:00 . Halo Warszawa !

 

 

                                                  Napisał : Super Administrator RafalWesolek.

 

 

 

 

                                   

 

                            Otwarcie Turnieju.

                                     

 

Witam wszystkich graczy Deluxe Ski Jumping 3. Miło mi jest poinformować iż z dniem dzisiejszym powstał nowy turniej tej jakże wspaniałej gry. Strona jak widać nie jest w 100% skończona, ale postaram się jak najszybciej to zmienić.   Co do przebiegu zawodów. Niezbędne informacje są umieszczone w dziale Regulamin. Tylko jedna rzecz jest warta przypomnienia. Powtarzam że skakać na najbliższe zawody możecie wcześniej niż zaplanowano to w terminarzu. Jedynym obowiązkiem jest zgłoszenie się do mnie po kod , który jak wiadomo wpisujemy obok nazwy zawodnika. Powtórki zawsze wysyłamy na link Wyślij powtórkę który znajduje się na niższej partii strony. Zawody  będą się odbywać o 18:00. O wszelkich zmianach będziecie na bieżąco informowani. Myślę , że to tyle wstępnych wiadomości. Życzę Dalekich Lotów.

 

                                                        Napisał : Super Administrator RafalWesolek.

 

 

 

 

 

                   

          

 

 

 

 

 

 

 

 

  szablony